Orenda - nowelogo
Wirtualne biuro Orenda

Prestiżowa lokalizacja w stolicy Polski

Wirtualne Biuro na warszawskiej Białołęce to miejsce, dzięki któremu uzyskasz warszawski adres do rejestracji siedziby prowadzonej lub zakładanej działalności.

Prestiżowa lokalizacja w stolicy Polski - Wirtualne biuro Orenda
O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który ceni i wspiera polską przedsiębiorczość. Razem z naszymi klientami chcemy przyczyniać się do rozwoju gospodarki. Słuchamy potrzeb, które chcemy spełniać dzięki nieustannemu rozwojowi. Swoją ofertę dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie. Rozumiemy, że to właśnie ludzie przedsiębiorczy są największą siłą napędową każdej gospodarki na świecie.

Początki zawsze są trudne i niekiedy wymagają dużych nakładów finansowych. Nasza działalność umożliwia znaczną redukcję kosztów rozwoju i utrzymania działalności.

Dzieje się to dlatego, że nasz klient nie jest zmuszony do utrzymywania własnego biura, które często jest zbędne z uwagi na charakter świadczonych usług. Nie każda bowiem działalność wymaga stałego miejsca pracy.

Oferujemy kompleksową obsługę administracyjno-biurową firmy. Wszelka korespondencja kierowana jest na adres siedziby firmy i o każdej informujemy na bieżąco. W dowolnym momencie można taką korespondencję odebrać z siedziby biura bądź zgłosić prośbę przesłania jej na inny adres lub e-mail.

Wirtualne Biuro Orenda Kim jesteśmy?

Dla kogo jesteśmy?

Dla kogo jesteśmy - Wirtualne biuro Orenda

Jesteśmy dla wszystkich 🙂 Nie ukierunkowujemy się na jedną grupę przedsiębiorców, patrzymy znacznie szerzej, każdy klient jest dla nas jednakowym Partnerem. Razem napędzamy gospodarkę. Chcemy pomagać naszym klientom w codziennym funkcjonowaniu firmy, dla której istotny jest czas, dostęp do nowych technologii, nowe rozwiązania czy mobilność. Wszyscy dążymy do redukcji kosztów, czasu potrzebnego na wdrożenie nowego pracownika czy też realizacji długich formalności.

Większość przedsiębiorców spotyka na swojej drodze rozmaite przeszkody. Często zdarza się, że blokują one inwestycje, rozwój firmy, zyski a nierzadko nawet sam start. Niekiedy przedsiębiorca z racji wykonywanego zawodu często zmienia adres zamieszkania.

Wiąże się to zatem z częstą aktualizacją danych rejestracyjnych i niekończącym się powiadamianiem klientów o zmianie adresu. Korespondencja dostarczana na stary adres często nie trafia do rąk adresata. Wielu przedsiębiorców podróżuje, w związku z czym fizyczny odbiór poczty czy też paczek jest bardzo utrudniony.

Przeznaczenie mieszkania lub jej części na działalność gospodarczą wiąże się z wyższym podatkiem od nieruchomości, koniecznością uzyskania pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej itp. Dla firm, które nie potrzebują stacjonarnego biura ani nawet lokalu, wynajmowanie dodatkowego pomieszczenia jest zbędnym kosztem.

Uzyskaj więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy podjąć decyzję.

Szybki kontakt z biurem

Zadzwoń do nas lub zostaw poniżej swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o współpracy.

Zostaw numer telefonu

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.